کمیته تحقیقات دانشجویی
۱۳۹۸/۹/۱۸
1395/12/10
افتخار افريني دانشجويان كميته تحقيقات دانشجويي در سومين كنگره پژوهشي دانشجويان منطقه جنوب غرب كشور
به نام خدا
گزارش مختصر از سومين كنگره پژوهشي دانشجويي منطقه جنوب غرب كشور - دزفول
6-5 اسفند ماه 1395، دزفول، دانشگاه علوم پزشكي دزفول
درخشش دانشجويان پژوهشگر دانشگاه علوم پزشكي شهركرد در پايتخت مقاومت ايران
سومين كنگره ي پژوهشي دانشجويي منطقه جنوب غرب كشور در روزهاي پنج شنبه وجمعه 6-5 اسفند ماه 1395 در دانشگاه علوم پزشكي دزفول برگزار گرديد. در اين كنگره كه با حضور تعداد زيادي از دانشجويان پژوهشگر، سرپرستان كميته تحقيقات، داوران و كارشناسان رشته هاي مختلف علوم پزشكي تشكيل گرديده بود، پروفسور سيد مويد علويان رئيس شبكه هپاتيت ايران، رياست، معاونت تحقيقات و فناوري، سرپرست كميته تحقيقات دانشجويي و هم چنين اعضاي شوراي مركزي كميته تحقيقات دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي دزفول نيز حضور داشتند. در اين كنگره حدود 240 مقاله به صورت سخنراني و پوستر پذيرفته و ارائه گرديد.
مراسم افتتاحيه در سالن غدير دانشگاه علوم پزشكي دزفول ساعت 8:30 با تلاوت آياتي از قرآن كريم برگزار گرديد. سپس آقاي دكتر يوسف پريدار به عنوان رئيس كنگره و در ادامه آقاي دكتر عبدالكريم شيخي سرپرست كنگره، خانم سارا آدرويشي دبير كنگره و آقاي محمد فيروزبخت دبير علمي كنگره سخنراني خود را ايراد فرمودند.
پس از يك استراحت كوتاه و پذيرايي، نشست دوم در ساعت 10 با سخنراني ويژه پروفسور سيد مويد علويان در رابطه با ريشه كني بيماري هپاتيت B و C تا سال 1410 در ايران آغاز گرديد. سپس افراد مقالات خود را در پانل هپاتيت و بيماري هاي كبدي به صورت سخنراني ارائه نمودند. پس از اتمام زمان نشست اول، نشست هاي بعدي در روز اول كنگره در قالب پانل اختلالات و سلامت روان و پانل پرستاري و مامايي در ساعت 13:30 و ساعت 15:30 هريك با ارائه 6 مقاله كار خود را آغاز كردند و پس از ارائه هر مقاله داوري و پرسش و پاسخ براي حضار برگزار گرديد. پس از اتمام نشست ها برنامه ي تور گردشگري و دزفول گردي، صرف شام، مسابقه و جنگ برگزار شد.
روز دوم كنگره ساعت 8:30 صبح در سه نشست به صورت سخنراني در پانل هاي ديابت و بيماري هاي متابوليك، علوم باليني پزشكي و علوم پايه پيراپزشكي با ارائه 19 مقاله و شش نشست به صورت پوستر با ارائه 206 مقاله كار خود را آغاز كردند. پانل ديابت و بيماري هاي متابوليك ساعت 9:30 دقيقه به پايان رسيد. به دنبال آن پس از لحظاتي استراحت و پذيرايي پانل علوم باليني پزشكي و بعد از صرف ناهار و نماز در ساعت13:30پانل علوم پايه و پيراپزشكي فعاليت خود را آغاز نمودند.
در مراسم پاياني اين كنگره آقاي دكتر شيخي، خانم آدرويشي و آقاي فيروز بخت سخنان پاياني خود را ايراد فرمودند و از كليه ي شركت كنندگان در اين كنگره تشكر و قدرداني نمودند. سپس از كليه داوران، سرپرستان كميته هاي تحقيقات دانشجويي و نفرات برتر در هر پانل تقدير بعمل آمد.
دانشگاه علوم پزشكي شهركرد هم در اين ميان با ارائه 18 مقاله پذيرفته شده خوش درخشيد و دانشجويان پژوهشگر اين دانشگاه بار ديگر برگ زريني بر افتخارات اين دانشگاه افزودند. نفرات برتر در اين كنگره به شرح زير است:
1- جناب آقاي رضا حيدري سورشجاني در پانل علوم پايه و پيراپزشكي بخش سخنراني
2- جناب آقاي سپهر ابراهيمي در پانل علوم باليني پزشكي بخش پوستر
3- جناب آقاي منصور خالدي در پانل علوم پايه و پيراپزشكي بخش پوستر
4. سركار خانم فاطمه اميني در پانل علوم باليني پزشكي بخش سخنراني
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید:
121
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 2
كد پستي: 8815713471   تلفن: 33349508-038
دور نگار:            -038
 src@skums.ac.ir 
تاریخ بروز رسانی 1398/09/18
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal