کمیته تحقیقات دانشجویی
۱۳۹۹/۵/۲۳
1396/06/22
برگزاري سومين كنگره بين المللي و هشتمين كنگره ملي بهداشت و ارتقا سلامت در اصفهان
به نام خدا
گزارش مختصر از سومين كنگره بين¬المللي و هشتمين كنگره ملي آموزش بهداشت و ارتقا سلامت اصفهان
3-1 شهريور ماه 1396، اصفهان، دانشگاه علوم پزشكي اصفهان
سومين كنگره بين المللي و هشتمين كنگره ملي آموزش بهداشت و ارتقا سلامت از روز چهارشنبه تا جمعه مورخ 3-1 شهريور ماه 1396 در دانشگاه علوم پزشكي اصفهان برگزار گرديد. در اين كنگره تعداد زيادي از دانشجويان پژوهشگر، اساتيد مطرح در زمينه آموزش بهداشت و مهمانان خارجي شركت داشتند كه حدود 1100 مقاله به صورت سخنراني و پوستر پذيرفته و ارائه گرديد.
مراسم افتتاحيه در سالن ابن سينا واقع در سالن¬هاي همايش دانشگاه علوم پزشكي اصفهان ساعت 9:00 با تلاوت آياتي از قرآن كريم برگزار گرديد. سپس خانم دكتر چنگيز، رئيس دانشگاه علوم پزشكي اصفهان ضمن معرفي دانشگاه به اهميت آموزش بهداشت و پژوهش¬هاي بيشتر در اين زمينه توصيه نمودند. پس از يك استراحت كوتاه آقاي دكتر اسلامي دبير علمي كنگره، خانم دكتر مصطفوي دبير اجرايي كنگره، آقاي دكتر تقديسي رئيس انجمن آموزش بهداشت و آقاي دكتر رفيعي سرپرست آموزش بهداشت كشور سخنراني هاي خود را ايراد فرمودند و به برگزاري برنامه¬هاي آموزشي و مجموعه فعاليت هاي انجام گرفته در حوزه ارتقا سلامت اشاره نمودند.
بعد از صرف ناهار و نماز، نشست دوم در ساعت 14:00 در سه سالن ابن سينا، رازي و لقمان با ارائه پژوهشگران به صورت پوستر و سخنراني در پانل هاي پروتكل ها و برنامه هاي آموزشي، مطالعات اعتياد و با رويكرد اجتماعي، روان سنجي و مديريت اطلاعات سلامت تا ساعت 18 ادامه يافت.
روز دوم كنگره ساعت 8:00 صبح دو نشست به صورت سخنراني و پوستر در پانل هاي تعيين كننده-هاي محيطي سلامت و نظريه¬ها و مدل¬ها آغاز شد. پس از استراحت كوتاه و پذيرايي در ساعت 9:30 پانل خود مراقبتي و سبك زندگي سالم كار خود را آغاز نمودند. پس از صرف ناهار و نماز از ساعت 14 به ترتيب مقالات در پانل¬هاي سواد سلامت، ارتقا سلامت و توانمد سازي افراد جامعه ارائه شدند.
در روز سوم و مراسم پاياني اين كنگره دكتر مصطفوي سخنان پاياني خود را ايراد فرمودند و از كليه دست اندركاران كنگره و شركت كنندگان، تشكر و قدرداني نمودند. سپس از مقالات برتر به صورت سخنراني و پوستر تقدير بعمل آمد.
اساتيد دانشگاه علوم پزشكي شهركرد هم در اين ميان با ارائه 13 مقاله و دانشجويان با ارائه 6 مقاله پذيرفته شده خوش درخشيدند و توانستند حضورخود را در عرصه هاي پژوهشي بار ديگر اثبات كنند.
 
تعداد بازدید:
41
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 2
كد پستي: 8815713471   تلفن: 33349508-038
دور نگار:            -038
 src@skums.ac.ir 
تاریخ بروز رسانی 1399/05/22
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal