کمیته تحقیقات دانشجویی
۱۳۹۸/۹/۱۹
1396/06/22
برگزاري هجدهمين كنگره پژوهشي سالانه دانشجويان علوم پزشكي كشور در دانشگاه علوم پزشكي قزوين

به نام خدا

گزارش مختصر از هجدهمين كنگره پژوهشي سالانه دانشجويان علوم پزشكي كشور - قزوين

  17-14 شهريور ماه 1396، قزوين، دانشگاه علوم پزشكي قزوين

هجدهمين كنگره پژوهشي سالانه دانشجويان علوم پزشكي كشور از سه شنبه تا جمعه مورخ 17-14 شهريور ماه 1396 به ميزباني پايتخت خوشنويسي ايران برگزار گرديد. در اين كنگره تعداد زيادي از دانشجويان پژوهشگر، مخترعان، سرپرستان و دبيران كميته تحقيقات و داوران حضور داشتند كه دكتر امانلو دبير كميته كشوري تحقيقات دانشجويي و دكتر آزمنديان بنيان گذار تكنولوژي فكر از مهمانان ويژه اين كنگره بودند. حدود 400 مقاله به صورت سخنراني و پوستر در اين كنگره پذيرفته و ارائه گرديد.

  مراسم افتتاحيه در سالن اجتماعات دانشگاه بين المللي امام خميني(ره) ساعت 17:00 روز سه شنبه با تلاوت آياتي از قرآن كريم و پخش كليپي آغاز گرديد. پس از خوشامدگويي مجريان برنامه، جناب آقاي دكتر مهرام رئيس دانشگاه علوم پزشكي قزوين به معرفي دانشگاه، مجله و شهر قزوين پرداختند و از كليه عوامل اجرايي تشكر نمودند. سپس متن پيام وزير محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشكي جناب آقاي دكتر قاضي زاده هاشمي توسط يكي از مجريان قرائت شد. در ادامه جناب آقاي ترابي دبير كل كنگره و جناب آقاي دكتر امانلو دبير كميته كشوري تحقيقات دانشجويي سخنراني خود را ارائه نمودند. اين مراسم تا ساعت 20:00 به طول انجاميد و سپس افراد به اقامه نماز و صرف شام پرداختند.

  روز دوم پانل هاي سخنراني و پوستر از ساعت 8:00 الي 12:30 با موضوعات علوم اعصاب و بهداشت روان و خون شناسي و سرطان برگزار شدند. بعد از اقامه نماز و صرف ناهار ادامه پانل ها از ساعت 14:00 با موضوعات قبلي و پنل كشف و ارزيابي داروها آغاز شد. پس از اتمام ارائه ها بازديد از سراي سعدالسلطنه، مسابقه و جنگ و صرف شام از ديگر برنامه هاي اين روز بود.

  روز سوم كنگره ساعت 8:00 صبح در پانل هاي بيماري هاي غير واگير و خون شناسي و سرطان به صورت سخنراني و پوستر افراد مقالات خود را ارائه دادند. بعد از صرف ناهار و نماز در ساعت 14:30دكتر آزمنديان بنيان گذار تكنولوژي فكر براي حضار در سالن آمفي تئاتر شهيد بابايي سخنراني نمودند و ساير پانل ها نيز  جهت داوري مقالات ادامه يافتند. از ساعت 18:00 نيز مهمانان به دهكده طبيعت رفتند و پس از بازديد به اقامه نماز و صرف شام پرداختند.

  در روز پاياني كنگره بعد از ارائه مقالات تا ساعت 10:00 مراسم اختتاميه در سالن اجتماعات دانشگاه بين المللي امام خميني (ره) از ساعت 11 آغاز شد و تا ساعت 15:00 ادامه يافت. خانم دكتر مقبلي نژاد سرپرست كميته تحقيقات دانشجويي قزوين پس از ارائه سخنراني خود از كليه ي شركت كنندگان در اين كنگره تشكر و قدرداني نمودند. درادامه خانم صيادي دبير علمي كنگره و خانم امام قليان دبير اجرايي كنگره سخنراني خود را ايراد نمودند. پس از برگزاري مراسم جشن از سرپرستان كميته هاي تحقيقات دانشجويي و داوران، مخترعان و نفرات برتر در هر پانل تقدير بعمل آمد.

دانشجويان پژوهشگر دانشگاه علوم پزشكي شهركرد هم در اين ميان با ارائه 5 مقاله پذيرفته شده بار ديگر توان علمي پژوهشي خود را اثبات نمودند.

 

 

تعداد بازدید:
51
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 2
كد پستي: 8815713471   تلفن: 33349508-038
دور نگار:            -038
 src@skums.ac.ir 
تاریخ بروز رسانی 1398/09/18
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal