کمیته تحقیقات دانشجویی
۱۳۹۹/۵/۱۴
1396/09/18
جشن گراميداشت هفته پژوهش
جشن گراميداشت هفته پژوهش در روز سه‌شنبه مورخ 96/9/14 با ميزباني معاونت تحقيقات و فناوري در سالن ابن سينا و با حضور جمعي از اساتيد گرانقدر برگزار شد. جشن از ساعت 10 صبح با تلاوت آياتي از قرآن كريم و پخش سرود ملي ايران شروع شد و با سخنراني اساتيد و تقدير از پژوهشگران برتر تا ساعت 12 ظهر ادامه داشت.
كميته تحقيقات دانشجويي نيز به همراه سرپرست محترم و اعضاي شوراي مركزي با برپا نمودن غرفه‌اي در جشن حضور فعالانه‌ داشتند. ايشان عملكرد يك ساله خود را كه به سبب آن براي اولين بار رتبه اول را در بين كميته‌هاي تحقيقات دانشجويي دانشگاه‌هاي هم‌تراز كسب كردند، در غالب طراحي جذابي به نمايش حضار درآوردند.
معاونت محترم تحقيقات و فناوري، جناب آقاي دكتر سيد كمال صولتي سخنراني مختصري حول عملكرد معاونت تحقيقات ايراد نمودند و كسب رتبه اول دانشگاه علوم پزشكي شهركرد براي چهاردهمين سال پياپي در بين دانشگاه‌هاي علوم پزشكي هم‌تراز، و همچنين كسب رتبه اول كميته تحقيقات دانشجويي شهركرد براي اولين بار در بين دانشگاه‌هاي علوم پزشكي هم‌تراز را به حضار محترم تبريك عرض نمودند.
هم چنين جناب آقاي رضا حيدري سورشجاني، پژوهشگر برجسته‌ي كشوري در دوره‌ي كارشناسي و پژوهشگر برتر دانشجويي استان چهار محال و بختياري در سال 1396 در جشن سخنراني كردند. ايشان پس از معرفي كميته تحقيقات دانشجويي و بيان عملكرد كميته تحقيقات دانشجويي طي سال گذشته و عرض تبريك و خسته نباشيد به سرپرست محترم و شوراي مركزي كميته تحقيقات دانشجويي، از اساتيد گرانقدر خواستار ياري بيش از پيش به دانشجويان شدند.
در پايان نيز از پژوهشگران برتر دانشگاه تقدير به عمل آمد. پژوهشگران برتر دانشجويي به تفكيك مقطع عبارت‌اند از:
سركار خانم سارا مغاره دهكردي در مقطع كارشناسي
جناب آقاي مجيد اسدي ساماني در مقطع تحصيلات تكميلي
جناب آقاي صدرا انصاري پور در مقطع دكتري عمومي
 
با آرزوي موفقيت روز افزون دانشگاه علوم پزشكي شهركرد
تعداد بازدید:
380
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 2
كد پستي: 8815713471   تلفن: 33349508-038
دور نگار:            -038
 src@skums.ac.ir 
تاریخ بروز رسانی 1399/05/14
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal